Zapošljavamo – pridružite se našoj ekipi

Razvojni inženjer – projektant / Senior Software developer (m/ž)

Rok prijave: odmah

Helix je inovativna IT tvrtka koja isporučuje kvalitetna rješenja za financijski sektor, bankarstvo, zdravstvo te integraciju sustava po posebnim potrebama korisnika. Imamo iskustvo preko 20 godina poslovanja u području projektiranja informacijskih sustava.

Opis posla

Radimo poslovne web aplikacije. Za back-end koristimo Grails framework, a za front-end ExtJS. Posao je takav da se očekuje rad na svim aspektima aplikacije, na bazi podataka, na modeliranju i arhitekturi, na serverskom kodu, kao i na klijentskom, javascript kodu. Dosta se oslanjamo na interno razvijeni framework.

Uvjeti

Kandidati bi trebali imati nekoliko godina iskustva na razvoju IT projekata

Poželjno je iskustvo sa sljedećim tehnologijama:
– programskim jezicima: Groovy, Javascript, Coffeescript, Sql, Scala
– biblioteke: ExtJS, Grails, Springframework, Hibernate, Spockframework, Jasperreports
– alati: Gradle, Mercurial (Hg)
– OS: Linux , Open source alati

Stručna sprema:

Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magisterij, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Upravljanje projektima, razvoj projekata i koordinacija, kontakti s klijentima

Što nudimo

Djelatnicima sa iskustvom Helix nudi:
– kompetitivnu plaću u skladu sa vještinama
– fleksibilno radno vrijeme (dio vremena rad od kuće, prema potrebi skraćeno radno vrijeme)
– ugodnu radnu atmosferu, bez stresa
– pogodnosti prema potrebi (uporaba vozila)
– mogućnost utjecaja na odluke
– rad s modernim tehnologijama

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Junior software developer (m/ž)

Opis posla

Radimo poslovne web aplikacije za financijski sektor. Za back-end koristimo Grails framework, a za front-end ExtJS. Od kandidata očekujemo sudjelovanje u razvoju svih dijelova aplikacije; modeliranje baze podataka, modeliranje i arhitektura funkcionalnosti servera i klijenta, testiranje, te održavanje. Dosta se oslanjamo na interno razvijeni framework.

Dio tehnologija koje koristimo:
– programski jezici: Groovy, Javascript, Sql, Scala
– biblioteke: ExtJS, Grails, Springframework, Hibernate, Spockframework, Siesta, Jasperreports
– eksperimentiramo s: React Native, Expo, Clojure, ClojureScript

Posebnu prednost imaju kandidati koji riješe zagonetku na našoj web stranici.

Uvjeti

Tražimo više kandidata za radno mjesto junior software developera.

Od junior kandidata očekujemo znanje osnova programiranja, motiviranost i spremnost na učenje i napredovanje.

Posebnu prednost imaju kandidati koji riješe postavljenu zagonetku .

Što nudimo

  • rad s modernim tehnologijama
  • ugodnu radnu atmosferu
  • kompetitivnu plaću u skladu sa vještinama

Ako ste zainteresirani, pošaljite nam CV